Termostatinis dušo komplektas Emmevi Pegaso CR96019

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: CR96019
  279 
  468  Sutaupykite 189 
  Į krepšelį 

  Garantija: 5 metai

  Gamintojas
  Emmevi
 • Termostatinis potinkinis dušo komplektas EMMEVI
  Termostatinis, potinkinis dušo maišytuvas.
  Potinkinė maišytuvo dalis komplekte.
  Dušo galvos laikiklio ilgis – 35 cm.
  Dušo laikiklis – G1/2 18 mm.
  Dušo galva antikalkinė ABS – 200 mm.
  Vienos padėties antikalkinė dušo galvutė.
  Metalinis laikiklis dušo galvutei su išėjimu vandeniui.
  Žarnelė PVC 150 cm.
  EMMEVI (Italija).

  Emmevi - Italijos maišytuvų gamintojas. Įgyta patirtis ir techninės žinios suteikia Emmevi galimybę gaminti aukščiausios kokybės maišytuvus bei dušo įrangą. Per metus Emmevi pagamina virš 1.000.000 maišytuvų, kurios dėl aukštos kokybės ir konkurencingos kainos, sėkmingai pardavinėja Italijoje bei eksportuoja į daugelį kitų šalių. Emmevi testuoja 100% savo galutinės produkcijos, taip užtikrindama, kad klientai visuomet gaus aukščiausius kokybės standartus atitinkančius produktus.
  Rekomendacijos. Išlaikant produkto tobulą paviršių mes rekomenduojame nenaudoti buitinių valiklių, šveitiklių, tirpiklių, cheminių medžiagų, kurių sudėtyje yra tokių medžiagų kaip druskos rūgšties, amoniako, acetono, balinimo rūgšties, įvairių dezinfekcijos priemonių. Nevalyti maišytuvo paviršiaus su šiurkščiomis kempinėlėmis.
  Mes rekomenduojame valyti produkto paviršius kasdien ir tik su minkštu audiniu. Mes taip pat rekomenduojame nuvalyti visus vandens lašelius nuo maištyuvo, kurie laikui bėgant gali pakenkti maišytuvo paviršiui ir kuriuos vėliau bus vis sunkiau pašalinti.